LosAngeles Role Play

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » LosAngeles Role Play » LosAngeles Role Play 01 » Сувеніри


Сувеніри

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Порадьте гарний магазин сувенірів.

0

2

Привіт, та просто різні є варіанти і сувенір можна купити практично в будь-якому магазині (але вибір не дуже, та й якість узагалі не зрозуміла), тож ви можете звернути увагу на інтернет магазин подарунків в Україні "Сувенір" suvenir.com.ua , в якому просто чудовий вибір подарунків та сувенірів на будь - який смак, ви точно визначитесь із вибором, тож запросто можете звертатися.

0

3

Хочу сделать подарок военному, типа сувенир, только на военную тематику. Что посоветуете?

0

4

Как вы смотрите на то, чтобы подарить тактический нож https://killa.com.ua/katalog/snaryazhen … ki/nozhi1/ Полезный и стильный подарок, я считаю. И на военную тематику - как вы хотите. Поищите классные ножи на сайте Килла, может даже мультитул какой-то присмотрите.

0

5

Мені також це цікаво. Обов'язково ознайомлюся з вашими порадами та рекомендаціями.

0

6

Ми зовсім нещодавно замовили дуже прикольні щоденники з логотипом компанії і вам я рекомендую теж такий варіант для себе розглянути, тому що ми залишилися дуже задоволені результатом, якістю роботи і взагалі клієнтоорієнтованістю фірми в цілому.

0


Вы здесь » LosAngeles Role Play » LosAngeles Role Play 01 » Сувеніри